Christmas Melody with ALEXDARG & BOHOBOCO

Kochani!

Są. Nadeszły. Niecierpliwie wyczekiwane, wypatrywane, jaśniejące ciepłem lampek choinkowych, oplecione szelestem pakowanych prezentów, ogrzane uśmiechami najbliższych nam osób – Święta Bożego Narodzenia!

Koniec roku to u mnie jak zwykle czas podsumowań, a 2017 był dla mnie szczególnie wyjątkowy!
Kampania reklamowa dla marki Schwarzkopf w Paryżu, wyjazd do francuskiej Tuluzy na specjalne zaproszenie koncernu Pierre Fabre, obecność na pokazach oraz wydarzeniach czołowych polskich marek oraz projektantów, publikacje moich stylizacji przez cenione portale modowe, zagranie krótkiego epizodu w kinowej produkcji Rock And Roll Eddie i wiele wiele innych zawodowych sukcesów… oraz to najważniejsze na płaszczyźnie prywatnej – zostanie Żoną i dumną Panią Kondratowicz! :)

Nie byłabym sobą, gdybym mimo intensywnych 365 dni nie zakończyła roku z przytupem jak na ALEXDARG przystało! I tak oto prezentuje Wam efekty sesji świąteczno-noworocznej do której ubrał mnie duet, czołówka polskiej sceny modowej – marka BOHOBOCO! Marzenia się spełniają, dlatego na Nowy Rok życzę sobie abym pięła się jeszcze wyżej i jeszcze dalej, bo dobrą robotę można robić bez zbędnych afer i kontrowersji. Trzeba tylko poświęcić się swojej pasji oraz pracy w 100%, otaczać się dobrymi ludźmi; jednym słowem ROBIĆ SWOJE!

Wam natomiast chcę życzyć ciepła płynącego z serducha, marzeń do spełnienia, wiary w drugiego człowieka, w mocny uścisk podanej ręki i empatii. Życzę Wam z całego serca najpiękniejszych, wymarzonych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018! :)

Christmas Melody

So this is Christmas… <3Z okazji Świąt chcę Wam życzyć ciepła płynącego z serducha, marzeń do spełnienia, wiary w drugiego człowieka, w mocny uścisk podanej ręki i empatii. Życzę Wam z całego serca najpiękniejszych, wymarzonych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018! :) <3Sobie natomiast (Aleksandra Kondratowicz) abym pięła się jeszcze wyżej i jeszcze dalej, bo dobrą robotę można robić bez zbędnych afer i kontrowersji. Trzeba tylko poświęcić się swojej pasji oraz pracy w 100%, otaczać się dobrymi ludźmi; jednym słowem ROBIĆ SWOJE! <3music: She & Him – Rockin' Around The Christmas Treevideo: SiDs Brainclothes: BOHOBOCO / DECOLOVEplace: Dwór Czarneckiegomake-up: Urszula Krzywiec Makeuphair: ColorStudio – Salon fryzjerski Białystok

Opublikowany przez ALEXDARG na 23 grudnia 2017


photos: Paula Olszewska
video: SiD’s Brain
make-up: Urszula Krzywiec
hair: Monika Sobolewska / Colorstudio
clothes/dresses: BOHOBOCO
bands: DECOLOVE
cosmetics: Lancôme
place: Dwór Czarneckiego

11/22/2017
02/11/2018

RELATED POSTS

10 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Carmelatte

  12/23/2017

  How I love your looks <3

  http://carmelatte.co/last-minute-christmas-gift-idea/

 2. Odpowiedz

  emilia Skucińska

  12/24/2017

  ładnie

  http://www.emiblog.pl/

 3. Odpowiedz

  Carmelatte

  12/26/2017

  Aww <3 I love the colours <3

  http://carmelatte.co/last-minute-christmas-gift-idea/

 4. Odpowiedz

  Agata Wierzgacz

  12/27/2017

  Cudownie wyglądasz , ta suknia w kolorze butelkowej zieleni prześliczna .Wszystkiego dobrego w Nowym Rorku i wielu sukcesów

 5. Odpowiedz

  Anna

  12/28/2017

  Bardzo klimatyczna sesja .

 6. Odpowiedz

  Anonim

  12/28/2017

  Zjawiskowa sesja z Tobą w roli głównej
  Dziękuję za życzenia noworoczne i ze swej strony życzę Tobie kochana pasma dalszych sukcesów na niwie zawodowej i osobistej

  • Odpowiedz

   Margaretta

   12/28/2017

   Cudowna Ty, sesja znakomita. …samych sukcesów kochana w Nowym 2018 Roku

 7. Odpowiedz

  Marta Bałys

  12/28/2017

  Jak zawsze piękna, sesja zdkęcowa śliczna..

 8. Odpowiedz

  Ania

  12/28/2017

  Bardzo ładna sesja. Przepiękna jest ta paletka cieni oraz sukienka w kolorze butelkowej zieleni. Cieszę się, że Twój rok był owocny w sukcesy nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Na nowy rok 2018 życzę Tobie również wszystkiego co najlepsze!

  Pozdrawiam i dziękuję za życzenia.

 9. Odpowiedz

  Patryk Tarachoń

  12/30/2017

  Piękna sesja. Gratuluję.

LEAVE A COMMENT

error: Zawartość jest chroniona !!