Moja przygoda z PnŚ czyli ALEXDARG w TV!

Rok 2016, gorący początek czerwca.

Niespełna po dwóch miesiącach od założenia bloga dostałam pierwszy telefon od wydawcy „Pytania Na Śniadanie” odnośnie występu w ich kolejnym programie. Do dzisiaj pamiętam, że stresu przed pierwszym wejściem na żywo było co nie miara, ale dałam radę!

Od tamtego czasu minęły już trzy lata, do tej pory zasiadłam na kanapie najpopularniejszej śniadaniówki w Polsce 7 razy (szczęśliwa siódemka!) :) Z każdą z rozmów wiążą się miłe wspomnienia, a z odcinka na odcinek zbierane doświadczenie występów przed kamerami.

Miałam okazję rozmawiać z każdą par prowadzących. Mój TOP? Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny oraz Ida Nowakowska z Łukaszem Nowickim. Mój TOP tematyczny? Ten osobisty i sentymentalny, związany z moim weselnym tańcem i niespodzianką na weselu, która na YouTube przekroczyła liczbę 800 tysięcy wyświetleń.

Każda z rozmów trwa około 10 minut, ale uwierzcie, że będąc tam na miejscu te 10 minut mija tak szybko, jakby rozmowa trwała max 3. Za każdym razem chciałoby się gadać i gadać bez końca, jednak każdy z gości na kanapie ma swoj czas antenowy. Najprzyjemniejszym uczuciem jest jednak reakcja widzów, znajomych i obserwatorów, którzy po emisji odcinka dzwonią i bombardują wiadomościami o tym „jak wyszło„. :)

Poniżej wstawiam odnośniki do powtórek rozmów ze mną. Mam nadzieję, że ta lista się powiększy i do zobaczenia przed TV już niebawem! Miłego odbioru!

 1. Jak odnaleźć się w Wielkim Mieście?
 2. Darmowy obiad za zdjęcie na Instagramie.
 3. Wakacje marzeń – urlop, który dobrze wygląda na Instagramie.
 4. Tych gaf nie popełniaj poznając teściów. 
 5. Pierwszy taniec Młodej Pary czy taneczne show?
 6. Body w letnich stylizacjach.
 7. W jaki sposób steruje nami Internet?


fot. FORUM Gwiazd

RELATED POSTS

2 komentarze

 1. Odpowiedz

  p

  08/12/2019

  Ślicznie, jak zawsze!

 2. Odpowiedz

  Gryfon

  08/12/2019

  Oby tak dalej! Miałam przyjemność oglądania przynajmniej 4 z tych 7 wystąpień i każdym byłam zauroczona! Bardzo pozytywna osoba z Ciebie! I dobrze wychowana – nikomu nie wchodzisz w słowo, słuchasz uważnie – miło się Ciebie ogląda :) buźki

LEAVE A COMMENT

error: Zawartość jest chroniona !!