YES I DO

Nasz Wielki Dzień zbliża się do nas ogromnymi krokami! Nie mogę uwierzyć, że do godziny zero zostały już tylko niecałe dwa miesiące! Nie wiadomo kiedy liczba pozostałych dni do ślubu zrobiła się dwucyfrowa. Zawsze były to trzy cyfry! Istne szaleństwo! :) Dwa miesiące do ślubu, dwa miesiące kalendarzowego lata przed nami, których końca wyczekuję jak nigdy wcześniej. Organizacja, wir przygotowań, a w międzyczasie praca oraz projekty blogowe i zawodowe spędzają mi sen z powiek.

Kolejnym, istotnym elementem przygotowań nad którym chciałabym zatrzymać się na dłużej i poświęcić temu odrębny wpis na blogu jest wybór obrączek. Dlaczego? Ponieważ jest to jeden z najistotniejszych wyborów, z którymi młoda para zmaga się przed ślubem.Dla mnie obrączki to nie tylko dodatek, czy piękna biżuteria. To również i przede wszystkim symbol łączącego nasz uczucia oraz tak naprawdę jedyna namacalna rzecz, która zostanie nam do końca naszych dni, przypominająca nam o TYM szczególnym dniu.

Kolekcje oraz oferty są bardzo urozmaicone, a renomowane salony jubilerskie zabiegają o narzeczonych tworząc wiele akcji reklamowych. A uwierzcie, że jest o co walczyć, ponieważ obrączki tanie nie są, zwłaszcza te z renomowanych salonów oraz te bardziej oryginalne.

 Jakie były moje założenia odnośnie ich wyboru? Po pierwsze: istotne było dla mnie to, aby obrączka pasowała kruszcem do pierścionka zaręczynowego (białe złoto); po drugie: mam bardzo chudziutkie palce dlatego zależało mi aby obrączka nie była przesadnie szeroka tylko delikatna i „zgrabna”; po trzecie: jak większość kobiet uwielbiam wszystko co się świeci dlatego chciałam aby moja obrączka posiadała akcent w formie diamentów, co tworzyłoby duet idealny z pierścionkiem zaręczynowym. Tak też się stało! Nasz wybór padł na markę YES oraz ich główny salon „Concept Store” w Warszawie, który jako jedyny w Polsce posiada linię ekskluzywną obrączek z kamieniami szlachetnymi. Razem z Pawłem mamy bardzo podobne gusta, dlatego nasz wybór nie trwał długo i oboje, jednogłośnie stwierdziliśmy, że model obrączek „Boogie” będzie modelem idealnym. Przy okazji naszej wizyty w salonie chcieliśmy uwiecznić momenty oraz emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu, przy tym istotnym wyborze, dlatego już dziś dzielę się z Wami tymi przepięknymi kadrami autorstwa niezastąpionej Pauli Olszewskiej. Miłego odbioru!

obrączki, biżuteria, yes, ślub obrączki, biżuteria, yes, ślubobrączki, biżuteria, yes, ślubobrączki, biżuteria, yes, ślub obrączki, biżuteria, yes, ślub

obrączki, biżuteria, yes, ślub obrączki, biżuteria, yes, ślub

obrączki, biżuteria, yes, ślub

obrączki, biżuteria, yes, ślub obrączki, biżuteria, yes, ślubobrączki, biżuteria, yes, ślub

Specjalne podziękowania dla CONCEPT STORE YES w Warszawie za pomoc przy wyborze modelu obrączek oraz za profesjonalną obsługę.

make-up: Urszula Krzywiec
dress: Just Paul

05/08/2017

RELATED POSTS

2 komentarze

 1. Odpowiedz

  Agata Wierzgacz

  07/03/2017

  Wow ale cudne zdjęcia , a obrączki takie subtelne , idealnie do Was pasują .

 2. Odpowiedz

  Ewelina

  07/04/2017

  Przepiękne zdjęcia *.*

LEAVE A COMMENT

error: Zawartość jest chroniona !!